Podsumowanie Mistrzostw Polski oraz Turnieju sambo 01.06.2019

Podsumowanie Mistrzostw Polski w sambo sportowym kobiet i mężczyzn oraz w sambo kombat mężczyzn i Otwartego turnieju sambo sportowego wśród dzieci i młodzieży oraz sambo kombat młodzieży, Kraków 01.06.2019 r.

W Mistrzostwach Polski oraz Otwartym turnieju sambo wzięli udział zawodnicy z 10 klubów:
1) Krakowskie Stowarzyszenie Judo, Sambo i Obronnych systemów SAMBO KRAK
2) MKS Sambo Chełm
3) TASW Budokan Tarnowskie Góry
4) AZS AGH Kraków
5) MUKS Kokoro Łódź
6) UKS Sambo Gronowo
7) Judo Lampart Łódź
8) Iron Dragon Mielec
9) C.K. Sambo Cieszyn
10) Stowarzyszenie Sztuk Walki Fighter z Elbląga

Walki rozegrano w sambo sportowym dorosłych (kobiet i mężczyzn), sambo sportowym dzieci i młodzieży oraz sambo combat mężczyzn i młodzieży (chłopcy).



WYNIKI – Mistrzostwa Polski:

1. Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce klub MKS Sambo Chełm – 40 punktów
II miejsce klub AZS AGH Kraków – 26 punktów
III miejsce klub SAMBO KRAK – 24 punkty

2. Klasyfikacja sambo sportowe kobiet:

kategoria wagowa 64 kg
I miejsce Magdalena Jarkowska MUKS Kokoro Łódź
II miejsce Ewelina Sala MKS Sambo Chełm

3. Klasyfikacja sambo sportowe mężczyzn:

kategoria wagowa 62 kg
I miejsce Konrad Bora AZS AGH Kraków
II miejsce Jakub Kielnar TASW Budokan Tarnowskie Góry
III miejsce Krystian Zych UKS Sambo Gronowo

kategoria wagowa 68 kg
I miejsce Gugo Aghajanyan AZS AGH Kraków
II miejsce Mateusz Wysocki SAMBO KRAK
III miejsce Rene Binda AZS AGH Kraków

kategoria wagowa 74 kg
I miejsce Arkadiusz Drąg AZS AGH Kraków
II miejsce Aleksy Gąsior SAMBO KRAK
III miejsce Krzysztof Wiśniewski KS Sambo Gronowo

kategoria wagowa 82 kg
I miejsce Andrzej Gulba SAMBO KRAK
II I miejsce Kamil Kaganek SAMBO KRAK
III miejsce Piotr Chmielowiec AZS AGH Kraków
III miejsce Miłosz Augustyn UKS Sambo Gronowo

kategoria wagowa 90 kg
I miejsce Zbigniew Jasiński MKS Sambo Chełm
II miejsce Paweł Knap AZS AGH Kraków
III miejsce Jacek Chodacz TASW Budokan Tarnowskie Góry

kategoria wagowa 100 kg
I miejsce Łukasz Mazur MKS Sambo Chełm

kategoria wagowa +100 kg
I miejsce Nikola Milanovic Judo Lampart Łódź
II miejsce Michał Prokopiuk SAMBO KRAK

4. Klasyfikacja sambo combat mężczyzn:

kategoria wagowa 62 kg
I miejsce Mateusz Blinowski MKS Sambo Chełm
II miejsce Jakub Kielnar TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry

kategoria wagowa 74 kg
I miejsce Wiktor Jakubowski FIGHTER Elbląg
II miejsce Mateusz Goleń MKS Sambo Chełm
III miejsce Krzysztof Krasiński FIGHTER Elbląg

kategoria wagowa 82 kg
I miejsce Oskar Miśków TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry
II miejsce Marcin Gliński TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry
III miejsce Damian Wykurz SAMBO KRAK

kategoria wagowa 90 kg
I miejsce Paweł Białas MKS Sambo Chełm
II miejsce Marcin Bieńkowski FIGHTER Elbląg

kategoria wagowa 100 kg
I miejsce Jakub Mazur MKS Sambo Chełm
II miejsce Tomasz Urban FIGHTER Elbląg

kategoria wagowa +100 kg
I miejsce Norbert Piskorski MKS Sambo Chełm
II miejsce Witold Rogoż FIGHTER Elbląg

Protokoły dostępne są u Prezesa Związku Sambo.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy osiągnięć sportowych!

Jednocześnie miło nam poinformować, że do członków Polskiego Związku Sambo dołączył nowy klub: Stowarzyszenie Sztuk Walki Fighter z Elbląga.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze zmagań sportowych:



Zostaw odpowiedź

Możesz użyć takich znaczników kodu HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>