System A.C.T. (walka białą bronią)

22Zapraszamy do nowej grupy na zajęcia sportowe z szczególnym nastawieniem na walkę białą bronią (nóż, maczeta). W programie obrona, użycie podręcznych przedmiotów w samoobronie, taktyka i metodyka walki. Treningi prowadzone są wg systemu ACT.

ACT (Armed Combat and Tactics) to izraelski system walki białą bronią, podręcznymi przedmiotami, system opracowany przez Aleksandra Zhelezniaka i Noah Grossa. Rozwijający się od ponad 10 lat system ACT zawiera metody i techniki prowadzenia walk filipińskich, japońskich sztuk walki, boksu, szermierki użytkowej i innych rodzajów systemów walki. Na zajęciach wykorzystywane są odwzorowujące kształt i wagę półtwarde makiety broni, dające możliwość pracy w bezpośrednim kontakcie.
System został przedstawiony w około 20 krajach (seminaria, szkolenia). W 8 krajach ma oficjalne przedstawicielstwo.
Szczegóły na stronie www.a-c-t.co.il

Jak wyglądają zajęcia?
Treningi poświęcone są odpracowaniu technik bezpośrednio wziętych z bojowych sytuacji i wszystkie ćwiczenia ukierunkowane są na skuteczną obronę. Zawodnicy przez cały czas znajduje się w ruchu, ćwicząc elementy walki.

Podczas treningów wykorzystywane są bezpieczne atrapy broni białej, dzięki czemu unikamy obrażeń ciała.

Praktyka pokazuje, że w krótkim okresie czasu każdy może opanować proste oraz skuteczne metody walki i obrony przed białą bronią. Wiek, wzrost i waga nie mają znaczenia.

Grupy po 6-8 zawodników.

Zapraszamy również na treningi indywidualne.

Szczegóły i zapisy pod nr tel: 502 841 883, 664 946 415.