SYSTEM A.C.T. (WALKA BIAŁĄ BRONIĄ)

Armed Combat & Tactics —pełnokontaktowy system samoobrony i walki bronią stworzony przez Aleksandra Zheleznyaka i Noah Gross.
Obecnie system ACT jest reprezentowany i nauczany w 20 krajach.

Czego uczymy?
Zapewnienie uczniowi arsenału technik i umiejętności do skutecznej walki z bronią oraz przeciwko niej – to główna idea A.C.T.

Co to znaczy?
Uczymy walczyć z bronią w rękach i skutecznie się przed nią bronić, niezależnie od tego, czy jesteś uzbrojony, czy nie.
Główną koncepcja jest to, że jeśli chcesz nauczyć się walczyć, powinieneś zrobić dokładnie to samo w procesie treningowym, czyli walczyć. Możesz nauczyć się poruszać z bronią, powtarzając te same ruchy w kółko, ale nigdy nie staniesz się wojownikiem, dopóki nie będziesz w stanie walczyć z wyszkolonym przeciwnikiem.
Żadna liczba powtórzeń ćwiczenia lub kata nie przygotuje cię na to. A powtarzając same zaprogramowane sekwencje i wzorce, nie da ci odpowiedzi na pytanie: „Jak zastosować wyuczony materiał w walce?”
Praca z dystansem, ataki i fałszywe ataki, umiejętność „czytania przeciwnika”, „straszenie”, uniki, timing, kontrola, szybkość, siła, elastyczność myślenia, a także elastyczność ciała; prosta, ale istotna umiejętność pokonywania strachu i nie tracenia kontroli, gdy przeciwnik próbuje cię zaatakować – nie można tego wszystkiego nauczyć bez sparingów w pełnym kontakcie. To właśnie jest A.C.T.
Oto co robimy i jak to robimy.
Więcej na www.walka-bronia.pl
 
Zapisy:
+48 664-946-415 lub mailem na adres: sambo.krakow@gmail.com