Aktualności

Zajęcia sportowe wg systemu A.C.T

Zapraszamy na zajęcia sportowe z szczególnym nastawieniem na walkę białą bronią (nóż, maczeta). W programie obrona, użycie podręcznych przedmiotów w samoobronie, taktyka i metodyka walki. Treningi prowadzone są wg systemu A.C.T.

A.C.T. (Armed Combat and Tactics) to system walki białą bronią, podręcznymi przedmiotami, system opracowany przez Aleksandra Zhelezniaka i Noah Grossa. Rozwijający się od ponad 10 lat system ACT zawiera metody i techniki prowadzenia walk filipińskich, japońskich sztuk walki, boksu, szermierki użytkowej i innych rodzajów systemów walki. Na zajęciach wykorzystywane są odwzorowujące kształt i wagę półtwarde makiety broni, dające możliwość pracy w bezpośrednim kontakcie.

System został przedstawiony w około 20 krajach (seminaria, szkolenia). W 8 krajach ma oficjalne przedstawicielstwo.

act-sambo-krakow

Jak wyglądają zajęcia?
Treningi poświęcone są odpracowaniu technik bezpośrednio wziętych z bojowych sytuacji i wszystkie ćwiczenia ukierunkowane są na skuteczną obronę. Zawodnicy przez cały czas znajduje się w ruchu, ćwicząc elementy walki.
Podczas treningów wykorzystywane są bezpieczne atrapy broni białej, dzięki czemu unikamy obrażeń ciała.
Praktyka pokazuje, że w krótkim okresie czasu każdy może opanować proste oraz skuteczne metody walki i obrony przed białą bronią. Wiek, wzrost i waga nie mają znaczenia.

Grupy liczą 6-8 zawodników.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18:00 – 19:30
Szczegóły i zapisy pod nr tel: 664 946 415
Adres: 31-476 Kraków, ul. Bosaków 5 A. Prądnik Czerwony – Olsza II

Zapraszamy również na treningi indywidualne.

act-sambo-krakow