Aktualności

II Ogólnopolska Liga Combat Ju Jutsu 2023

Nasz klub pragnie uczestniczyć w różnych dyscyplinach sportowych. Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami wynikami, jakie osiągnęliśmy na ostatnich zawodach ju-jutsu!

Dnia 15 kwietnia 2023r. w Niepołomicach odbyła się Ogólnopolska Liga Combat Ju Jutsu 2023, w której nasz klub reprezentowało aż 7 zawodników, w formule grappling Gi. Nasi sportowcy zdobyli ogromne doświadczenie. Chociaż nie wszystkim udało się tym razem stanąć na podium, to walki były bardzo interesujące, a w niektórych kategoriach rywalizowało nawet po 18 osób! Serrhii Humeniuk zdobył 1 miejsce w kategorii wagowej 85 kg, a Hleb Tereshenko zdobył 3 miejsce w kategorii wagowej 35 kg.

Chcielibyśmy pogratulować naszym mistrzom oraz wszystkim uczestnikom za ich determinację i ciężką pracę, jaką włożyli w przygotowania do tych zawodów. Takie wydarzenia pokazują, jak ważne jest doświadczenie zdobywane na zawodach i jak pozytywny wpływ ma to na rozwój naszych zawodników. Jesteśmy dumni, że nasi sportowcy reprezentowali klub z dużym zapałem i dążeniem do zwycięstwa! Dziękujemy wszystkim za wsparcie i gratulujemy naszym zawodnikom! Będziemy trzymać kciuki za kolejne sukcesy naszej drużyny!