Aktualności

Kurs pierwszej pomocy

W sobotę, 9 grudnia, nasz klub zorganizował wyjątkowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, który zgromadził uczestników z różnych dziedzin życia oraz zaproszonych gości.

Kurs został poprowadzony przez doświadczoną specjalistkę, ratowniczkę medyczną Aleksandrę Król. Aleksandra dzieliła się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami z entuzjastami gotowymi działać w sytuacjach kryzysowych.

Podczas zajęć uczestnicy zdobywali nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności, które mogą okazać się kluczowe w przypadku nagłych sytuacji. Nawyki postępowania w ekstremalnych warunkach są niezwykle istotne, a nasz klub zawsze stawia na edukację, aby uczestnicy czuli się pewni i gotowi do działania w trudnych sytuacjach.

Wiedza zdobyta na kursie pierwszej pomocy pozwala nam nie tylko dbać o siebie, ale również o innych, gdy taka potrzeba się pojawi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gotowość do nauki.

Nasza społeczność zawsze dąży do wzajemnego wsparcia i rozwoju, a ten kurs pierwszej pomocy był doskonałą okazją do zacieśnienia więzi między nami. Dziękujemy Aleksandrze Król za inspirujące prowadzenie kursu i dzielenie się swoją wiedzą z nami.

Pamiętajcie, że edukacja to klucz do bezpiecznego i odpowiedzialnego życia, dlatego będziemy kontynuować nasze inicjatywy edukacyjne, aby uczestnicy naszego klubu zawsze byli gotowi służyć pomocą i być bezpiecznymi obywatelami.